Księgowa / Księgowy

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kartotek właścicieli,
  • prowadzenie rozliczeń ZUS,
  • wprowadzanie przelewów do systemu bankowego,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według indywidualnych potrzeb zarządcy nieruchomości dla Wspólnot Mieszkaniowych,
  • uzgadnianie i wyjaśnianie niezgodności sald kont analitycznych i syntetycznych kontrahentów i właścicieli,
  • rozliczanie mediów indywidualnych,
  • wprowadzanie i uaktualnianie stanów liczników mediów,
  • naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych mediów i funduszy inwestycyjno-remontowych,
  • ewidencja dokumentów księgowych wspólnot mieszkaniowych (wyciągi bankowe, faktury zakupu, rmk, rezerwy),
  • prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych oraz okresów deweloperskich

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi programu SŁONIE, firmy Mieszczanin,
  • przynajmniej 3-letnia wiedza teoretyczna i praktyczna na temat obsługi ekonomiczno-finansowej nieruchomości mieszkalnych,
  •  znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych,
  •  doskonała organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność

Co oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w miłym, dynamicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szeroki program szkoleń),
  • możliwość awansu w strukturze firmy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (8 000 – 9 000 zł brutto)
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportowo-rekreacyjną.