Asystent zarządcy nieruchomości

Obowiązki

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za wykonywanie zadań zleconych przez zarządcę w zakresie obsługi nieruchomości mieszkaniowych, w tym m.in.:

  • kontakt z właścicielami lokali,
  • kontakt z kontrahentami zapewniającymi serwisy na budynku,
  • przyjmowanie zgłoszeń i ich ewidencjowanie,
  • nadzór nad bezpieczeństwem budynku,
  • kontrola czystości budynków,
  • redagowanie ogłoszeń,
  • odczyty liczników itp.

Wymagania

  •   zaangażowanie,
  •  dokładność,
  • lojalność,
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office,
  •  komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  •   zdolności analityczne,
  •  motywacja do pracy,
  •  umiejętność dynamicznego działania,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę zlecenie/B2B,
  • pakiet szkoleń wstępnych i opiekę wdrożeniową,
  • pracę w kameralnym biurze w spokojnej, cichej części Mokotowa,
  • po okresie wdrożeniowym możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w ramach struktury firmy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole,
  • przejrzystą ścieżkę kariery